Skip to content

Regulamin sprzedaży Online


 

Aby złożyć zamówienie należy:

 1. Wypełnić formularz adresowy (pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe),

 2. Z rozwijalnej listy wybrać sposób płatności,

 3. W polu „Zamawiam szt.” wpisać liczbę zamawianych płyt,

 4. Jeśli mają Państwo komentarz lub pytanie prosimy o wpisanie go w polu „Dodatkowe informacje”,

 5. Przycisk „Zamawiam” oznacza wysłanie zamówienia oraz akceptację niniejszego regulaminu.

REGULAMIN SKLEPU

 1. Postanowienia ogólne

  Internetowa sprzedaż obsługiwana jest przez firmę Studio MTS Mariusz Zaczkowski zwaną dalej Sprzedawcą, z siedzibą przy ul. Dywizji Wołyńskiej 18A/4, 80-041 Gdańsk.

 2. Warunki dokonywania zakupów

  Sprzedawca prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem: https://www.studiomts.pl/Sklep.htm

 3. Oferta i realizacja zakupów

  Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronie internetowej Sprzedawcy oraz wybór sposobu płatności i sposobu przesłania wybranego produktu. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej  https://www.studiomts.pl/Sklep.htm są cenami w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Zgodnie z prawem usługa powinna być wykonana w ciągu 14 dni, Sprzedawca dołoży jednak wszelkich starań, aby Zamawiający otrzymał zamówiony towar w możliwie najkrótszym czasie od daty złożenia zamówienia. W każdej przesyłce z zamówionym towarem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, lub – na życzenie klienta – faktura VAT).

 4. Reklamacje i gwarancje

  Klient ma prawo do reklamowania wadliwego produktu (wada fabryczna) w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia dostawy towaru. Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną wymianę. Jeżeli Studio MTS nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. Adres do obsługi reklamacji: Studio MTS, ul. Dywizji Wołyńskiej 18A/4, 80-041 Gdańsk lub pocztą e-mail: biuro@studiomts.pl

 5. Zwroty

  Konsument może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

  Formularz odstąpienia od umowy

  Konsument ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia jej zwarcia, przy założeniu, że usługa nie została w pełni zrealizowana.
  W sytuacji, gdy do chwili skorzystania przez konsumenta z prawa do odstąpienia, sprzedawca poniósł już uzasadnione koszty w związku z tym, że zaczął wykonywać umowę, konsument jest zobowiązany do pokrycia tych kosztów.
  Uwaga! Płyta CD wyjęta z folii po dostarczeniu nie podlega zwrotowi.
  Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu. Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów: biuro@studiomts.pl

 6. Postanowienia końcowe

  Studio MTS zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO, które wchodzi w życie od 25 maja 2018 r.Zachęcamy do zapoznania się z naszym Regulaminem RODO.
  Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@studiomts.pl.

  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego. Po złożeniu zamówienia wysłany zostanie do Państwa e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

  Zakupiony towar wysyłany jest natychmiast po stwierdzeniu wpłaty na nasze konto.
  Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

  Życzymy udanych zakupów.

Back to top